NASZA OFERTA


Strefa budowlana

W tym miejscu, zaczynamy przygodę z adaptacjami powierzchni. Polegają one na przebudowie wszelkiego rodzaju płaszczyzn adaptacji - od burzenia ścian, zmian wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, teletechnicznych, konstrukcyjnych. Dzięki utworzeniu linii wielu kontaktów partnerów biznesowych oraz zaplecza technologicznego, możemy zaproponować Państwu kompleksowe wykończenia wnętrz - od projektu po aranżacje czy modernizacje danego przedsięwzięcia.


home_repair2_pic1

Stolarnia strefa Mebli

Oferujemy również meble szyte na miarę , ofertę wzbogacamy o produkty AGD renomowanej firmy Smeg Falmec, Franke, Elica, Elleci, Miele, Liebher, Bora, Faber i nie tylko.


home_repair2_pic1

Ceramika strefa łazienek

Łazienki, czyli strefy mokre lub relaksacyjne z okładziny ścienno-podłogowej, kamienne ceramiczne, żywiczne, z tworzyw sztucznych Współpracujemy z wiodącymi architektami i hurtowniami oraz zasobem ludzi, których pasją jest zajmowanie się poprawianiem codzienności poprzez innowacyjne rozwiązania. Dzięki naszym umiejętnością, wiedzy oraz doświadczeniu możemy realizować wszelkiego rodzaju projekty budowlano-wykończeniowe.


home_repair2_pic1

Parkiety - strefa podłóg

W tej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów podłogowych, w tym między innymi różnego rodzaju parkietów, desek, mozaik oraz okładzin.


home_repair2_pic1
  • Agnieszka Kozik
    Bardzo polecam współpracę z Panem Zenonem - miły i pomocny człowiek. Zna się na rzeczy i potrafi znakomicie poprowadzić cały remont. Polecam!
    Agnieszka Kozik
  • Łukasz B.
    Polecam współpracę z firmą Golden Renovations - właściciel bardzo miły i sympatyczny. Remont wykonany profesjonalnie i według ustaleń. Polecam!
    Łukasz B.
Zadzwoń: 511 413 018